Pin It

Pogoda przez całe święta zachęcała do spacerów. Dzisiaj otrzymaliśmy sygnał od Czytelnika, który zaobserwował taką sytuację w parku miejskim przy ul. Sportowej w Resku.

Robi się coraz cieplej, dlatego coraz częściej w miejscach publicznych zaczynają pojawiać się osoby spożywające alkohol pod chmurką. W minionych latach służby miały spory problem, by poradzić sobie z tą „wizytówką” Reska. Jak będzie w tym roku?

Jak sygnalizuje nasz Czytelnik, to już jest przesada, nigdzie nie można spokojnie wyjść, ponieważ wszędzie są osoby spożywające alkohol lub upojone alkoholem. Niestety w Resku to bardzo częsty obrazek, nawet w centrum miasta.

Jak nam się udało ustalić, osoba ze zdjęcia była pod wpływem alkoholu, nie potrzebowała pomocy medycznej.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x