Pin It

18 czerwca 2019r. Stowarzyszenie „Nasze Miejsce na Ziemi” z Ługowiny, podpisało dwie umowy na realizację projektów w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”.

Zadanie publiczne realizowane jest przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego. Za cel główny przyjmuje się budowanie tożsamości i spójności regionu poprzez wspieranie i promowanie inicjatyw mieszkańców Pomorza Zachodniego, wzmacnianie zaufania i więzi między obywatelami (kapitału społecznego), zdolności do współpracy w najbliższym otoczeniu dla osiągania wspólnych celów oraz wzmacniania zbieżnych wartości.

Mikrodotacje zostały przyznane dla mieszkańców miejscowości Ługowina i Komorowo w wysokości 4 tys. zł na każdy projekt.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x