Pin It

W czerwcu br. uruchomiono nowy nabytek Sołectwa Iglice, mianowicie grillo-wędzarnię dostępną dla wszystkich!

Nowy „ obiekt ‘’ powstał na placu zabaw tuż przy pięknej wiacie (jedyny teren gminny) i jest do użytku wszystkich mieszkańców i nie tylko. Przy wędzarni jest instrukcja użytkowania i procedura wędzenia, tak że nawet poczatkujący potrafi się obsłużyć sam.

Nie jest to tania inwestycja, bo całkowity koszt jej postawienia wyniósł 12 480 zł. Całość inwestycji została zrealizowana ze środków Sołectwa Iglice.

Ostatnio chyba zainteresowało się nową budowlą wojsko, „z lotu ptaka” ,bo aż trzy razy wojskowy helikopter otoczył plac zabaw. Może nasz grill będzie się nadawał na wyrzutnię rakiet?

Zapraszamy mieszkańców Gminy Resko do korzystania z wędzarni – nieodpłatnie.

Sołectwo Iglice

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

user
+6 # user 2019-07-07 02:11
A co niby takiego mam tam wędzić w czasach,kiedy to nawet parsiuka nie wolno sobie utuczyć. W mojej ocenie zbiorowa wędzarnia to kiepski pomysł i to z kilku względów.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x