Pin It

Z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej 10 lipca 2019r. w Węgorzynie odbyła się uroczysta odprawa w trakcie której wręczono awanse na wyższe stopnie.

Oprócz policjantów Komendy Powiatowej Policji w Łobzie w uroczystości udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski, przedstawiciele władz samorządowych, jednostek współpracujących na co dzień z policją oraz innych służb mundurowych, a także lokalne media.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Łobzie nadkom. Zbigniew Dankowski wygłosił przemówienie. Komendant podkreślił, że Święto Policji to hołd dla wszystkich oddanych w służbie policjantów. Przybliżył zarys historii powstania Policji Polskiej oraz wyraził szacunek dla trudnej służby, za którą grono policjantów otrzymało awanse w stopniach. Na wyższe stopnie w KPP Łobez awansowano 27 funkcjonariuszy.

Życzenia i wiele ciepłych słów oraz pochwał łobescy policjanci usłyszeli od samorządowców powiatu łobeskiego i innych zaproszonych gości.

 fot. Anna Adamów/Urząd Miejski w Węgorzynie

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Dopierdator
+2 # Dopierdator 2019-07-19 08:52
Brawo dzielni Policjanci ;-)
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x