OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: redakcja@resko24.pl

 

 

W imieniu zarządu Stowarzyszenia "Współistnienie" w Łobzie oraz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim składam serdeczne podziękowanie Panu Czesławowi Frost Przewodniczącemu Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i Autyzmem w Resko za przekazaną darowiznę - autobus.

Każde wsparcie, które pomaga nam w budowaniu lepszej przyszłości osób niepełnosprawnych przyjmujemy z wielką radością i wdzięcznością ponieważ dzięki temu nasze działania są efektywniejsze.

Grzegorz Wall - kierownika WTZ w Łabuniu Wielkim

Ludowy Klub Sportowy Mewa Resko składa serdeczne podziękowania dla Pana Czesława Frosta, Kawalera Orderu Uśmiechu oraz Prezesa Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i z Autyzmem w Resku za podarowanie naszemu klubowi osobowego busa🚌.

Ta wspaniała darowizna będzie wspomagać młodych sportowców w rozwijaniu swoich pasji i talentów sportowych.🥇Bus będzie służył do transportu zawodników wszystkich sekcji sportowych Mewy Resko, zarówno sekcji piłkarskiej⚽ na wszystkich poziomach, jak i sekcji tenisa stołowego🏓.

Wsparcie, jakiego udzieliło nam Stowarzyszenie, to dla nas wielka radość, możliwość działania i rozwijania kolejnych inicjatyw i pomysłów. W imieniu zawodników i zarządu LKS Mewa Resko jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym Panie Czesławie 😘

LKS Mewa Resko

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA